Blog

Zamów Taxi Mielec w aplikacji mobilnej

Zamów taksówkę w aplikacji mobilnej „Taxi Mielec” – nowość w naszym mieście!

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny wjeżdżamy na pełnej, a dokładniej chcemy przedstawić Wam informację, że zamówicie taksówkę w Mielcu już całkowicie online i to za pomocą aplikacji mobilnej!

Także fani aplikacji mobilnych Bolt, Uber czy Free Now bez problemu odnajdą się również w naszym mieście. Do tej pory nie było takiej możliwości ale od dzisiaj wystarczy zainstalować aplikację i zamawiać taxi na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy dostępni w Google Play oraz  App Store także nie czekajcie i już dzisiaj pobierajcie aplikację mobilną Mieleckiego Radio Taxi. Wystarczy, że wpiszecie „Taxi Mielec” w waszym sklepie z aplikacjami i zainstalujecie aplikację na swoim telefonie. Rejestracja nowego użytkownika jest banalnie prosta, gdyż wystarczy podać swój numer telefonu, a następnie potwierdzić go sms-em. Następnie do woli można zamawiać kurs za pomocą kilku kliknięć.

Taxi Mielec na telefony z Androidem. Znajdź aplikację w sklepie Google Play

Taxi Mielec na Android

Użytkownicy telefonów z systemem Android pobrać mogą aplikację mobilną „Taxi Mielec” wyszukując ją w sklepie Google Play lub po prostu klikając w link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taxity.taximielec&gl=PL

Taxi Mielec na telefony Apple iPhone z iOS. Znajdź aplikację w sklepie App Store

Taxi Mielec na iOS

Mamy również świetną wiadomość dla użytkowników systemu iOS. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać „Taxi Mielec” lub kliknąć na swoim iPhonie w link: https://apps.apple.com/pl/app/taxi-mielec/id6446480731?l=pl

W celu łatwiejszego znalezienia aplikacji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ulotkę, w której po zeskanowaniu kodu QR przejdziecie do odpowiedniego sklepu z aplikacjami.

Leave A Comment

pl Polski
X